Vejos pjovimo robotai

Vejos pjovimo robotai Wiper

robotas pjauna veja

Wiper žolės pjovimo robotų gamintoja yra patikima italų kompanija jau daug metų dirbanti robotikos srityje. Jos gaminami robotai puikiai užsirekomendavo pasaulyje ir yra žinomi kaip patikimi, ilgaamžiai ir novatoriški.

Tinkamai parinkus ir instaliavus, Wiper vejos robotai darbuosis jūsų sklype visiškai savarankiškai. Kiekvieną dieną jūsų nurodytu laiku robotas pats pjaus žolę, pats sugrįš į įkrovimo stotelę, o pasikrovęs savarankiškai sugrįš prie darbo. Rekomenduojama vejos pjovimo robotui leisti dirbti kiekvieną dieną. Taip robotas kasdien nupjaus tik po 1-2 mm žolės, o tokios mažos dalelės lengvai nubyra ant žemės ir greitai natūraliai suyra. Dėl šios priežasties nupjautos žolės nereikia surinkti, dirva yra natūraliai pamulčiuojama. Dažnai pjaunant natūraliai sumažėja piktžolių, veja atrodo žalesnė ir gerai prižiūrėta.

nupjauta veja

Wiper robotai pradeda dirbti pagal jūsų nustatytą darbo grafiką arba yra įjungiami tiesiog mygtuko paspaudimu arba išmaniuoju telefonu. Naudojant valdymo displėjų arba išmanųjį telefoną galima lengvai programuoti žolės roboto atliekamo darbo tipą, darbo vietas ir įsijungimo laikus.

Žmonių bei gyvūnų saugumui užtikrinti robotuose įdiegta speciali apsaugos sistema neleidžia pjovimo peiliams paliesti nedidelius objektus. Programinė įranga išjungia pjovimo peilį robotą pakėlus ar jį nuvertus. Nenumatytiems atvejams kiekvieno vejos roboto viršuje yra gerai matomas ir lengvai pasiekiamas avarinio sustabdymo "STOP" mygtukas. Nuo smalsių vaikų, o ir nuo nesąžiningų žmonių visi Wiper robotai yra apsaugoti PIN kodu, be kurio roboto valdymas yra neįmanomas.

Siekiant apsaugoti veją nuo pjovimo lietui lyjant, visi Wiper robotai žoliapjovės turi integruotą lietaus jutiklį, kuriam suveikus jie sugrįžta į savo energijos pakrovimo stotis ir lieka laukimo režime, kol nustoja lyti lietus. Jeigu norite robotą naudoti lietui lyjant, lietaus jutiklį galite lengvai išjungti meniu pagalba.

Judėdamas atsitiktine trajektorija po perimetro kabeliu pažymėtą sklypo teritoriją robotas aplanko kiekvieną sklypo kampelį ir jį nušienauja. Modeliai su GPS imtuvu, jį pasitelkia optimizuoti judėjimui po teritoriją, kliūčių išvengimui, greitesniam sugrįžimui į stotelę. GPS turintys modeliai pjauna veją mažais ploteliais ir įsimena vietas kuriose jau dirbo, taip pakartotinai negaišdami laiko jau nupjautose vietose. Visi Wiper vejos robotai turi pjovimo spirale režimą. Pajutęs tankesnę žolę robotas aktyvuoja šį režimą ir pjauna pasirinktą plotą sukdamasis ratu. 

vejos roboto judejimas

Wiper vejos pjovimo robotai pasižymi ypač talpiomis Li-Ion baterijomis, kurios leidžia vienu įkrovimu aptarnauti didesnį plotą.

Nepriekaištingą pjovimą visada užtikrina vejos pjovimo robote naudojami „Wiper“ nerūdijančio plieno peiliai. Jokių kitų peilių naudojimo laikas neprilygsta „Wiper“ peilių naudojimo laikui.

funkcijos

Išmanioji pjovimo sistema

Modeliai turintys GPS (tokių modelių pavadinimo gale yra raidė „S“) pjaunamą teritoriją padalina į mažus plotelius ir pjauna juos paeiliui. Robotas atsimena jau nupjautas vietas ir pakartotinai jų nepjauna kol nebaigia viso sklypo. Taip optimizuojamas roboto darbo laikas ir veja nupjaunama greičiau, taupoma baterija, peilių ašmenys ir pats robotas. Veja ilgesnį laiką būna laisva nuo roboto.

Wiper programėlė    wiper app

Wiper robotus galima valdyti ir konfigūruoti naudojant išmaniąją programėlę telefone. Programėlėje galima atlikti visus reikalingus roboto nustatymus – įjungti ar išjungti kai kurias funkcijas, nurodyti ir koreguoti roboto darbo laikus ir darbo zonas. Programėlėje rasite ir savo roboto „vartotojo žinyną“. Robotas ir programėlė bendrauja naudodami  bluetooth.

Connect modulis

Modeliai turintys Connect modulį (tokių modelių pavadinimo gale yra raidė „S“), informacija su programėle gali keistis ne tik bluetooth pagalba, bet ir per GSM. Tai leidžia valdyti robotą iš bet kurios vietos kur yra GSM ryšys. Connect modulis leidžia atsisiųsti į telefono programėlę informaciją apie roboto būklę, GPS pagalba nustatyti ir programėlėje žemėlapyje matyti roboto buvimo vietą. Galima nustatyti saugią roboto buvimo vietą, o ją palikus aktyvuoti apsaugą nuo neleistino panaudojimo.

EKO režimas

Robotui dirbant programinė įranga fiksuoja įvairius darbo parametrus, pvz. pasipriešinimo jėgos pjovimo peiliui pasikeitimus, kaip dažnai aktyvuojamas pjovimo spirale režimas, kiek išnaudota baterija ir kitus. Pagal šiuos parametrus roboto programinė įranga paskaičiuoja kiek laiko skirti pjovimui ir gali  pasikoreguoti sekančio pjovimo pradžios laiką. Robotas nedirba jei nustato, kad veja jau pakankamai nupjauta ir taip taupo baterijas, peilius, mažiau dėvisi.

Režimas "išmanioji spiralė"

Esant aukštesnei arba tankesnei žolei, robotas vejapjovė aktyvuoja pjovimo spirale režimą, kad kuo veiksmingiau aprėptų sodą. Baigęs pjauti spirale, robotas grįžta prie pjovimo atsitiktine trajektorija.

Lietaus jutiklis

Pradėjus lyti, robotas pats sugrįžta į įkrovimo stotelę ir laukia kol baigsis lietus. Pasibaigus lietui roboto elgesys priklauso nuo meniu nustatymų – arba grįžta pats prie darbo, arba laukia savininko patvirtinimo (reikia paspausti mygtuką kad imtų dirbti). Norint leisti pjauti veją lietaus metu, lietaus jutiklį lengvai išjungsite meniu nustatymuose.

Vejos priežiūros robotas Wiper tai puikus sprendimas norintiems mažiau laiko ir lėšų skirti vejos priežiūrai, o daugiau laiko skirti mėgavimuisi nepriekaištinga veja. Wiper robotų gama gana plati, galima išsirinkti robotą vejoms nuo 500 m2 iki 30.000 m2. Tinkamai parinkus ir suinstaliavus vejos robotą, klientui nebereikia rūpintis veja visą sezoną.

teise i jusu laika

Papildoma informacija www.wiperpremium.lt  

Sekite mus: https://www.facebook.com/wiperpremiumlt

 

Rasta 23 prekės(-ių).

Rodoma 1-23 iš 23 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • Sumažinta kaina

Wiperpremium C6 vejos robotas

1 120,00 EUR 979,00 EUR

Wiper premium vejos pjovimo robotas iki 600 m². 

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje...

 • Sumažinta kaina

Wiperpremium C8 vejos robotas

1 499,00 EUR 1 249,00 EUR

Vejos pjovimo robotas iki 800 m².

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje dirbančios kompanijos...

 • Išpardavimas!

Wiperpremium JXK vejos robotas

1 790,00 EUR 1 359,00 EUR

Modelis, kuris yra tikras įkalnių specialistas, net 55% įkalnė jam ne kliūtis! Maksimalus pjovimo plotas 1200 m².

 • Sumažinta kaina

Wiperpremium C12 vejos robotas

1 740,00 EUR 1 390,00 EUR

Vejos pjovimo robotas iki 1200 m².

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje dirbančios kompanijos...

 • Išpardavimas!

Wiperpremium C20 vejos robotas

2 099,00 EUR 1 589,00 EUR

Vejos pjovimo robotas iki 2000 m².

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje dirbančios kompanijos...

 • Sumažinta kaina

Wiperpremium C20 S vejos...

2 099,00 EUR 1 759,00 EUR

Vejos pjovimo robotas iki 1800 m². Naujausias C klasės gaminys.

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos...

 • Išpardavimas!

Wiperpremium JXH vejos robotas

2 390,00 EUR 1 869,00 EUR

Modelis, kuris yra tikras įkalnių specialistas, net 55% įkalnė jam ne kliūtis! Maksimalus pjovimo plotas 2200 m².

 • Išpardavimas!

Wiperpremium SR H vejos...

2 699,00 EUR 1 999,00 EUR

SR H wiper premium vejos pjovimo robotas. Laiko patikrintas, patikimas. Skirtas vejoms iki 2800 m2 prižiūrėti. Komplekte yra pakrovimo stotelės...

Wiperpremium K10 vejos robotas

2 330,00 EUR

K 10 modelis pritaikytas darbui vejose iki 800 m2.

K serija tai naujausi ir technologiškai pažangiausi Wiper premium...

 • Sumažinta kaina

Wiperpremium F 35 S vejos...

3 050,00 EUR 2 599,00 EUR

Naujoji 2018 metų F serija. Modelis skirtas 3500 kv. Modernus, tvirtas ir galingas vejos robotas. Su "Connect" moduliu (GSM ryšys) ir GPS...

 • Sumažinta kaina

Wiperpremium F 50 S vejos...

3 599,00 EUR 2 939,00 EUR

Naujoji 2018 metų F serija. Modelis skirtas 5000 kv. Modernus, tvirtas ir galingas vejos robotas. Su "Connect" moduliu (GSM ryšys) ir GPS...

 • Sumažinta kaina

Wiperpremium P70 S vejos...

3 985,00 EUR 3 529,00 EUR

Profesionali P serija lengvai susidoroja net su 7000 m²! Visos geriausios Wiper premium vejos priežiūros robotų...