F serija

F serija - vejos pjovimo robotai specialistai

F serija tai aukščiausios kokybės Wiper premium vejos robotai. F serijos modeliams novatoriškumo suteikia tvirta ir patikima konstrukcija. Vejos pjovimo robotai itin veiksmingai dirba bet kokiame paviršiuje ir gali pjauti iki 5000 m2  plotą. Robotuose montuojamos didelio našumo baterijos, leidžiančios be įkrovimo dirbti iki 7 val. (priklausomai nuo modelio).

Wiper premium F

Robotai turi didelį liečiamąjį ekraną, kuris yra patogus naudoti, yra lengvai suprantamas ir juo galima konfigūruoti įvairius darbo parametrus, siekiant robotą kuo geriau pritaikyti dirbti skirtingomis sąlygomis. Pjovimo valdymas naudojant GPS užtikrina veiksmingą ir efektyvų vejos pjovimą. Robotas gali išsimatuoti pjaunamą teritoriją, o GPS sistema leidžia robotui optimizuoti laiką, nedirbant jau nupjautose zonose.

F serijos robotu savybes

"S" modeliuose yra įdiegta "Connect" sistema, leidžianti sąveikauti su savo vejos robotu per nemokamą programėlę "Wiper App". Naudodami šią programėlę galite keisti roboto darbo parametrus, galite stebėti roboto judėjimą ir, jei reikia, nustatyti geografinę jo buvimo vietą.

Rasta 3 prekės(-ių).

Rodoma 1-3 iš 3 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Wiperpremium F 35 S vejos...

3 050,00 EUR

Naujoji 2018 metų F serija. Modelis skirtas 3500 kv. Modernus, tvirtas ir galingas vejos robotas. Su "Connect" moduliu (GSM ryšys) ir GPS...

Wiperpremium F 50 S vejos...

3 599,00 EUR

Naujoji 2018 metų F serija. Modelis skirtas 5000 kv. Modernus, tvirtas ir galingas vejos robotas. Su "Connect" moduliu (GSM ryšys) ir GPS...