Castelgarden XS 55 BVE benzininė vejapjovė

805,00 EUR
Su mokesčiais

Benzininė vejapjovė Castelgarden XS 55 BVE.

Savaeigė benzininė žoliapjovė su 161 cc „Briggs & Stratton“ benzininiu varikliu su elektriniu starteriu ir keturi viename funkcija - žolės surinkimas, mulčiavimas, šoninis išmetimas arba žolės išmetimas per galą. Kombinuotas net 70 litrų talpos žolės surinkimo krepšys.

Kiekis

Kur įsigyti

Pasiteiraukite apie prekę

Castelgarden XS 55 BVE benzininė vejapjovė

„Castelgarden XS 55 BVE“ yra savaeigė benzininė žoliapjovė, varoma patikimo 161 cc „Briggs & Stratton“ variklio su elektriniu starteriu ir galia 2,58 kW prie 2900 aps./min. Greičio reguliatorius leidžia vartotojui nustatyti patogiausią vejapjovės važiavimo greitį nuo 3 iki 5,1 km/h.

Kombinuotas net 70 litrų talpos žolės surinkimo krepšys turi užsipildymo indikatorių. Norimą žolės pjovimo aukštį galima lengvai nustatyti pasirenkant vieną iš 6 galimų aukščio nustatymų - nuo 25 iki 85 mm aukščio.

Vejapjovė „XC 55 BVE“ turi 53 cm pločio galvanizuoto plieno pjovimo deką ir keturi viename funkciją leidžiančią rinktis norimą nupjautos žolės tvarkymo būdą - surinkti į rinktuvą, pašalinti per šoną, pašalinti per galą arba mulčiuoti. Šoninio išmetimo ir mulčiavimo priedai yra komplekte.

Ergonomiška ir paminkštinta rankena užtikrina maksimalų patogumą net ir dirbant ilgesnį laiką. Jos ilgis reguliuojasi, o transportuojant galima užlenkti.

Šios benzininės vejapjovės ratai yra su guoliais ir paminkštintu protektoriumi, dydis (priekiniai/galiniai) - 200/280 mm.

294557523/C16

Charakteristikos

Variklis
Keturtaktis Briggs & Stratton 775 IS serija
Galia kW
2,58
Pjovimo plotis (cm)
53
Pjovimo aukštis (mm)
25-85
Korpusas
Plieninis
Surinkimo krepšys (L)
Yra, 70 litrų
Savaeigė
Taip, reguliuojamas greitis

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: