Castelgarden XA 53 BS special benzininė vejapjovė

689,00 EUR
Su mokesčiais

Benzininė vejapjovė Castelgarden XA 53 BS.

Savaeigė benzininė žoliapjovė su įmontuotu „Briggs & Stratton 675 EXi“ serijos varikliu su „Ready Start“ funkcija, 51 cm pločio pjovimo deka ir 70 litrų talpos žolės surinkimo krepšiu. Turi jungtį vandeniui pajungti, kad būtų galima lengvai išplauti. Komplekte yra mulčiavimo priedas, todėl galima surinkti žolę į krepšį, šalinti per galą arba mulčiuoti.

Kiekis

Kur įsigyti

Pasiteiraukite apie prekę

Castelgarden XA 53 BS special benzininė vejapjovė

"Castelgarden XA 53 BS“ yra savaeigė benzininė žoliapjovė, turinti 51 cm pločio pjovimo deką iš aliuminio ir „Briggs & Stratton 675 EXi“ variklį su „Ready Start“ funkcija, todėl ypač lengva paleisti variklį net ir esant žemesnei lauko temperatūrai.

Net 70 litrų talpos žolės surinkimo krepšys leidžia ilgiau dirbti kol talpa užsipildo. Komplekte yra mulčiavimo rinkinys, kurį lengva sumontuoti. Norimą žolės pjovimo aukštį galima lengvai nustatyti svirtimi pasirenkant vieną iš 7 galimų aukščio nustatymų - nuo 30 iki 80 mm aukščio.

Ergonomiška paminkštinta rankena garantuoja maksimalų patogumą ir mažiau vargina rankas. Vejapjovės priežiūrą palengvina pjovimo dekoje sumontuota jungtis vandens pajungimui - lengvai išplausite deką ir peilį.

Šios benzininės vejapjovės ratai yra su guoliais ir paminkštintu protektoriumi, dydis (priekiniai/galiniai) - 210/210 mm.

292148023/C16

Charakteristikos

Variklis
Keturtaktis Briggs & Stratton 675EXi serija
Galia kW
2,59
Pjovimo plotis (cm)
51
Pjovimo aukštis (mm)
30-80
Korpusas
Aliuminis
Surinkimo krepšys (L)
Yra, 70 litrų
Savaeigė
Taip, 1 greitis
Garantijos laikas mėn.
24

Šiuo metu nėra atsiliepimų

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: