Vejos pjovimo robotai

Wiper Premium vejos pjovimo robotai yra daugelio metų patirties robotikos sektoriuje, siūlančiame vis efektyvesnius ir patikimesnius robotus, rezultatas.

Wiper Premium robotai įjungiami tiesiog mygtuko paspaudimu arba išmaniuoju telefonu. Naudojant valdymo skydelį arba išmanųjį telefoną galima lengvai programuoti įrenginio atliekamo darbo tipą, darbo vietas ir įsijungimo laikus. Robotui nedelsiant sustabdyti avarijos atveju, tiesiog spustelėkite įrenginio centre esantį mygtuką „Stop“.

Speciali apsaugos sistema, neleidžianti pjovimo peiliams liesti nedidelius objektus, buvo sukurta sode esančių žmonių ir gyvūnų saugumui užtikrinti.

Be to, siekiant apsaugoti veją nuo pjovimo lietui lyjant, visi robotai turi integruotą lietaus jutiklį, kuriam įsijungus jie sugrįžta į savo energijos pakrovimo stotis ir lieka laukimo režime, kol nustoja lyti lietus. Jeigu norite robotą naudoti lietui lyjant, lietaus jutiklį tiesiog išjunkite.

Dėl roboto laisvos pjovimo sistemos ir kitų išmaniųjų funkcijų, tokių kaip spiralinio pjovimo režimas ir nupjautos vejos atpažinimas naudojant GPS (modeliuose, kurie yra skirti pjauti daugiau kaip 2000 m² ploto veją), Wiper Premium garantuoja tikslų ir nepriekaištingą vejos pjovimą. Dažnai pjaunant, natūraliai sumažėja piktžolės, o veja atrodo žalesnė ir gerai prižiūrėta. Tiesą sakant, veja kiekvieną dieną nupjaunama tik po porą milimetrų. Tokiu būdu, mažos ant žemės nukritusios žolės dalelytės natūraliai suyra, todėl nereikia nupjautos žolės surinkti ar mulčiuoti. Tobulą pjovimą visada užtikrina vejos pjovimo robote naudojami „Wiper“ nerūdijančio plieno peiliai. Jokių kitų peilių naudojimo laikas neprilygsta „Wiper“ peilių naudojimo laikui.

wp-minigolf-acf2b180.jpeg

Išmanioji pjovimo sistema

„S“ serijos modeliuose yra įdiegta virtuali paskirstymo sistema, kuri naudoja GPS vejai tiksliai išmatuoti, sumažinti darbo laiką ir siekiant nepalikti sode veikiančio įrenginio.

Wiper Connect

Ši technologija leidžia robotus valdyti kitais išmaniaisiais prietaisais. „My Wiper App“ programėle galima sukonfigūruoti ir stebėti „Wiper“ roboto darbo programą, kuria galima valdyti arba išskirti tam tikras sodo vietas („Geofence – Go away“), nustatyti roboto buvimo vietą arba patikrinti jo būklę („Geolocation – Alarm“).

EKONOMINIS REŽIMAS

Vejos atpažinimas – robotas darbo laiką pats nustato skirtingiems pjovimo plotams.

„BLUETOOTH“ IMTUVAS

Su robotu – žoliapjove galima jungtis per programėlę „Wiper“.

REŽIMAS „IŠMANIOJI SPIRALĖ“

Esant aukštesnei arba tankesnei žolei, robotas savaime įjungia pjovimo spirale režimą, kad kuo veiksmingiau aprėptų sodą.

LIETAUS JUTIKLIS

Lyjant, robotas pats grįžta į įkrovimo bazę. Skersinės svyruojančios svirtys su ratukais (F serijos modeliams) Leidžia priekiniams ratams sekti žemės paviršiaus nelygumus.

IŠMANUS VIETOVĖS SKIRSTYMAS

Robotas sukuria virtualias mikroskopines sodo vietas ir atmintyje išsaugo kiekvienai vietai skirtą darbo pobūdį tam, kad sumažintų bendrą darbo laiką ir padidintų darbo apimtį.

PRIJUNGIMO MODULIS (GPS – GPM)

Planšetiniame kompiuteryje arba išmaniajame telefone esančia programėle „Wiper“ galite konfigūruoti šią technologiją, stebėti roboto darbo programavimą, tvarkyti arba išskirti tam tikras sodo vietas („go-away“) bei nustatyti roboto buvimo vietą ir patikrinti jo būklę (geografinės vietos nustatymas ir geografinės ribos).

LIETIMUI JAUTRUS EKRANAS

Lengvai naudojamas ekranas, puikiai matomas bet kokiu paros metu, intuityvios piktogramos, paprastai valdomas programavimas ir mygtukas „Help“.

 

Rasta 10 prekės(-ių).

Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Wiperpremium C6 vejos robotas

1 299,00 EUR 939,00 EUR

Wiper premium vejos pjovimo robotas iki 600 m². 

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje...

Wiperpremium C8 vejos robotas

1 499,00 EUR 1 199,00 EUR

Vejos pjovimo robotas iki 800 m².

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje dirbančios kompanijos...

Wiperpremium JXK vejos robotas

1 790,00 EUR 1 299,00 EUR

Modelis, kuris yra tikras įkalnių specialistas, net 55% įkalnė jam ne kliūtis! Maksimalus pjovimo plotas 1200 m².

Wiperpremium C20 vejos robotas

2 099,00 EUR 1 529,00 EUR

Vejos pjovimo robotas iki 2000 m².

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje dirbančios kompanijos...

Wiperpremium C12 vejos robotas

1 890,00 EUR

Vejos pjovimo robotas iki 1200 m².

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje dirbančios kompanijos...

Wiperpremium JXH vejos robotas

2 390,00 EUR

Modelis, kuris yra tikras įkalnių specialistas, net 55% įkalnė jam ne kliūtis! Maksimalus pjovimo plotas 2200 m².

Wiperpremium F 35 S vejos...

3 050,00 EUR

Naujoji 2018 metų F serija. Modelis skirtas 3500 kv. Modernus, tvirtas ir galingas vejos robotas. Su "Connect" moduliu. 

Wiperpremium F 50 S vejos...

3 599,00 EUR

Naujoji 2018 metų F serija. Modelis skirtas 5000 kv. Modernus, tvirtas ir galingas vejos robotas. Su "Connect" moduliu.