Vejos pjovimo robotai

Wiper Premium vejos pjovimo robotai yra daugelio metų patirties robotikos sektoriuje, siūlančiame vis efektyvesnius ir patikimesnius robotus, rezultatas.

Šių žolės pjovimo robotų gamintojas yra patikima italų kompanija jau daug metų dirbanti robotikos srityje. Wiper Premium vejos robotai darbuosis jūsų sklype visiškai savarankiškai. Kiekvieną dieną jūsų nurodytu laiku robotas pats pjaus žolę, pats sugrįš į įkrovimo stotelę, o pasikrovęs savarankiškai sugrįš prie darbo.

Wiper Premium robotai įjungiami tiesiog mygtuko paspaudimu arba išmaniuoju telefonu. Naudojant valdymo skydelį arba išmanųjį telefoną galima lengvai programuoti žolės roboto atliekamo darbo tipą, darbo vietas ir įsijungimo laikus.

Žmonių bei gyvūnų saugumui užtikrinti robotuose įdiegta speciali apsaugos sistema neleidžia pjovimo peiliams paliesti nedidelius objektus. Nenumatytiems atvejams kiekvieno vejos roboto viršuje yra gerai matomas ir lengvai pasiekiamas avarinio sustabdymo "STOP" mygtukas.

Siekiant apsaugoti veją nuo pjovimo lietui lyjant, visi robotai žoliapjovės turi integruotą lietaus jutiklį, kuriam suveikus jie sugrįžta į savo energijos pakrovimo stotis ir lieka laukimo režime, kol nustoja lyti lietus. Jeigu norite robotą naudoti lietui lyjant, lietaus jutiklį tiesiog išjunkite.

Dėl roboto atsitiktinai parenkamos judėjimo krypties ir kitų išmaniųjų funkcijų, tokių kaip spiralinio pjovimo režimas ir nupjautos vejos atpažinimas naudojant GPS (modeliuose, kurie yra skirti pjauti daugiau kaip 2000 m² ploto veją), Wiper Premium garantuoja tikslų ir nepriekaištingą vejos pjovimą. Dažnai pjaunant, natūraliai sumažėja piktžolės, o veja atrodo žalesnė ir gerai prižiūrėta. Tiesą sakant, veja kiekvieną dieną nupjaunama tik po porą milimetrų. Tokiu būdu, mažos ant žemės nukritusios žolės dalelytės natūraliai suyra, todėl nereikia nupjautos žolės surinkti ar mulčiuoti. Tobulą pjovimą visada užtikrina vejos pjovimo robote naudojami „Wiper“ nerūdijančio plieno peiliai. Jokių kitų peilių naudojimo laikas neprilygsta „Wiper“ peilių naudojimo laikui.

wp-minigolf-acf2b180.jpeg

Išmanioji pjovimo sistema

„S“ serijos modeliuose yra įdiegta virtuali teritorijos suskirstymo sistema, kuri naudoja GPS vejai išmatuoti ir padalinti į darbo zonas.  Taip optimizuojamas roboto darbo laikas ir darbas atliekamas greičiau, todėl jums liks daugiau laiko mėgautis nepriekaištinga veja.

Wiper Connect

Ši technologija leidžia vejos robotus valdyti išmaniaisiais prietaisais. „My Wiper App“ programėle galima sukonfigūruoti ir stebėti „Wiper“ roboto darbo programą, kuria galima valdyti robotą arba išskirti tam tikras sodo vietas („Geofence – Go away“), nustatyti roboto buvimo vietą arba patikrinti jo būklę („Geolocation – Alarm“).

EKONOMINIS REŽIMAS

Vejos atpažinimas – robotas darbo laiką pats nustato skirtingiems pjovimo plotams.

„BLUETOOTH“ IMTUVAS

Su robotu žoliapjove galima jungtis per programėlę „Wiper“.

REŽIMAS „IŠMANIOJI SPIRALĖ“

Esant aukštesnei arba tankesnei žolei, robotas vejapjovė savaime įjungia pjovimo spirale režimą, kad kuo veiksmingiau aprėptų sodą.

pjovimo spirale režimas

LIETAUS JUTIKLIS

Pradėjus lyti, robotas pats grįžta į įkrovimo bazę. Šią funkciją galima išjungti ir leisti robotui pjauti veją lietaus metu.

IŠMANUS VIETOVĖS SKIRSTYMAS

Robotas sukuria virtualias mikroskopines sodo vietas ir atmintyje išsaugo kiekvienai vietai skirtą darbo pobūdį tam, kad sumažintų bendrą darbo laiką ir padidintų darbo našumą.

PRIJUNGIMO MODULIS (GPS – GSM)

Planšetiniame kompiuteryje arba išmaniajame telefone esančia programėle „Wiper“ galite stebėti ir konfigūruoti įvairius roboto darbo parametrus, tvarkyti  arba išskirti tam tikras sodo vietas („go-away“) bei nustatyti vejos pjovimo roboto buvimo vietą ir patikrinti jo būklę (geografinės vietos nustatymas ir geografinės ribos).

LIETIMUI JAUTRUS EKRANAS

Lengvai naudojamas ekranas, puikiai matomas bet kokiu paros metu, intuityvios piktogramos, paprastai valdomas programavimas ir mygtukas „Help“.

Papildoma informacija www.wiperpremium.lt

 

Rasta 10 prekės(-ių).

Rodoma 1-10 iš 10 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Wiperpremium C6 vejos robotas

1 299,00 EUR 1 120,00 EUR

Wiper premium vejos pjovimo robotas iki 600 m². 

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje...

Wiperpremium JXK vejos robotas

1 790,00 EUR 1 299,00 EUR

Modelis, kuris yra tikras įkalnių specialistas, net 55% įkalnė jam ne kliūtis! Maksimalus pjovimo plotas 1200 m².

Wiperpremium C8 vejos robotas

1 499,00 EUR

Vejos pjovimo robotas iki 800 m².

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje dirbančios kompanijos...

Wiperpremium C12 vejos robotas

1 890,00 EUR 1 740,00 EUR

Vejos pjovimo robotas iki 1200 m².

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje dirbančios kompanijos...

Wiperpremium C20S vejos...

2 099,00 EUR

Vejos pjovimo robotas iki 2000 m².

Wiper premium vejų robotai yra daugelio metų patirties tik robotikos pasaulyje dirbančios kompanijos...

Wiperpremium JXH vejos robotas

2 390,00 EUR

Modelis, kuris yra tikras įkalnių specialistas, net 55% įkalnė jam ne kliūtis! Maksimalus pjovimo plotas 2200 m².

Wiperpremium F 35 S vejos...

3 050,00 EUR

Naujoji 2018 metų F serija. Modelis skirtas 3500 kv. Modernus, tvirtas ir galingas vejos robotas. Su "Connect" moduliu. 

Wiperpremium F 50 S vejos...

3 599,00 EUR

Naujoji 2018 metų F serija. Modelis skirtas 5000 kv. Modernus, tvirtas ir galingas vejos robotas. Su "Connect" moduliu.