K serija

Vejos robotai Wiper Premium K serija

Wiper vejos robotas K serija

Tai novatoriškiausia Wiper Premium vejos robotų serija. Šią seriją sudaro du robotų mokeliai K ir K S bei trys galimi komplektuoti akumuliatoriai. Toks lankstus sprendimas leidžia turėti šešis skirtingus vejos robotų modelius pritaikomus įvairių sklypų poreikiams.

Robotai išsiskiria savo moderniu dizainu ir prie nelygaus paviršiaus prisitaikančia lanksčia konstrukcija. Robotų korpusas susideda iš dviejų atskirų specialia mova sujungtų elementų - energijos šaltinio ir pjovimo bloko. Šios dvi dalys pjovimo metu gali svyruoti į skirtingus šonus taip tiksliau prisitaikant prie nelygios vejos reljefo.

Wiper robotai vejapjoves K

Robote įdiegtos technologijos leidžia pagrindinei valdymo plokštei bluetooth pagalba stebėti baterijų būklę, įkrovimą ir energijos sąnaudas. Robote sumontuoti jutikliai nuolatos fiksuoja darbo eigą ir padeda parinkti optimaliausią darbo režimą. K S modeliuose įdiegtas Connect (GSM ir GPS) modulis, jutiklinis ekranas bei automatiškai reguliuojamas pjovimo peilio aukščio reguliavimas. Modelis K S Extra Premium komplektuojamas su indukcinio įkrovimo stotele.

Šios serijos robotams gali būti suteikta net 6 metų garantija.

Robotų savybės K serija

PERŽIŪRĖKITE VIDEO: K serija

wiper roboto video

Šioje kategorijoje prekių nėra.